Fotografia reklamowa dla firm

Dla Hoteli, SPA, Ośrodków Wczasowych, Pensjonatów, Restauracji, Pubów i wielu innych firm posiadających infrastrukturę i żyjących z udostępniania swoich wnętrz i usług oferuję wykonanie kompleksowych sesji reklamowych. Sesje te wykonuję na terenie całego kraju.

W przypadku specjalistycznych zdjęć z udziałem osób (np. zabiegi pielęgnacyjne w hotelowym SPA) jestem w stanie zorganizować potrzebnych statystów jak i ekipę która ich profesjonalnie przygotuje do zdjęć.

Dla przykładu kompleksowa sesja dla hotelu obejmuje wykonanie zdjęć obiektu z zewnątrz (także w różnych porach roku), wszystkich ważnych jego pomieszczeń: okolic recepcji, korytarzy, bazy noclegowej, apartamentów, restauracji, klubu nocnego, sal konferencyjnych, sali kinowej, sali sportowej, siłowni, basenu, pomieszczeń hotelowego SPA, poszczególnych zabiegów w SPA (może być z udziałem wynajętych modelek), a także scenek sytuacyjnych z udziałem statystów (co ożywia i urozmaica zdjęcia).

Opracowany materiał zdjęciowy firma może wykorzystać na dowolnym polu eksploatacji od strony internetowej zaczynając, a na ulotkach, folderach, plakatach lub banerach reklamowych kończąc.

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia zdjęć w:
PORTFOLIO
/ SESJE DLA FIRM.

Get Adobe Flash player